0723341851
 
*
*
*
*

איפה ואיך חוגגים יום הולדת 50?

איפה ואיך חוגגים יום הולדת 50?

יום הולדת 50 הוא תאריך מיוחד. בני 50 הם כבר הורים במשרה מלאה, יש להם כבר קריירה וילדים מתבגרים, והתאריך הוא תאריך מצוין לחגיגות, עריכת חשבון נפש , ותאריך שממנו מסתכלים קדימה לעשור הקרוב. בני משפחה ויקירים אוהבים ושמחים לחגוג את התאריך, לעיתים עורכים מסיבת הפתעה, ולעיתים חגיגה אשר משתפים את בעל האירוע בתאריך, אבל מסתירים ממנו את מקום המסעדה או את התוכן האמנותי שלה. לתושבי רמת גן וכל גוש דן יש אפשרות לחגוג את האירוע במקומות רבים, ואחד המוצלחים שבהם היא מסעדת "סומסה" הכשרה שנמצאת בקניון דימול ברמת גן. המסעדה היא מסעדה חדישה בעיצוב ובמפרט שלה, ומנהלים אותה שפים ומנהלים בעלי ניסיון מצטבר רב בענף המסעדות והאירועים.

הניסיון והידע של בעלי "סומסה" מאפשר להם ניהול מסעדה משובחת על כל הצדדים שיש בה. האוכל שמוגש בה מקורו במטבח ספרדי ים – תיכוני, והשפים יודעים לבחור בשר איכותי, דגים משובחים וטריים, ירקות רעננים וחומרי גלם איכותיים. מכל הפרודוקטים האלו הם מכינים מטעמים ומנות מעולות אשר מוגשות במסעדה לאורחים שמגיעים לאירוע יום ההולדת. במסעדה יש מערכות מולטי מדיה שמאפשרות הקרנת סרטונים. תמונות, קליפים ועוד. כל אלה וגם הקראת ברכות ועוד, נכללים בחלק האומנותי שנערך לבעל האירוע. המסעדה יפה ומרווחת, ונעים מאוד לדרוך על רצפת הפרקט שלה, ולשבת ליד השולחנות המסיביים והכיסאות הנוחים שעשויים עץ. קייטרינג לאירועים צמחוניים הם הדבר הכי בריא שניתן לחגוג איתו.

המסעדה המעוצבת תקושט לקראת האירוע על ידי קרובי המשפחה ועובדי המסעדה  יעזרו להם לבחור מתנות לימי הולדת. השולחנות יהיו מקושטים בשלל קישוטים ססגוניים כמו פרחים, סרטים, חרוזים, ראנרים , בלונים, וכל השפע החגיגי הזה ייראה טוב בעיני האורחים ובעל השמחה. המנות שיוגשו באירוע יהיו מנות חגיגיות ונדיבות, וכל אורח ימצא את המנות האהובות עליו בתפריט.יימזגו משקאות חריפים ויין, יישאו ברכות ,יהיו קטעי צחוק והנאה,ישלפו המתנות וכולם יאכלו את האוכל הטוב שיכינו השפים של "סומסה", ,כולל הקינוחים המשגעים שמשאירים טעם טוב ומתוק, וטעם של עוד. כך שבעל השמחה ואורחיו ירגישו שהאירוע מצליח מעל למשוער. בסופו של יום הכול ישתלב יחד, ויגרום אושר רב לבן ה-50.