0723341851
 
*
*
*
*

אירוח כשר במסעדה

אירוח כשר במסעדה

הציבור הדתי ושומר המסורת מאוד מקפיד בנושא כשרות בבית , ועל אחת כמה וכמה כאשר הוא אוכל במסעדות ובאולמות אירועים. כאשר ציבור כזה מגיע למסעדה כשרה ומגלה שהאוכל שהיא מגישה טעים ואיכותי, הוא יוצא בהרגשת הנאה גדולה מאוד, ולכן, הוא ימליץ עליה שוב ושוב בפני חברים ומכרים. מסעדת "סומסה" ברמת גן היא מסעדה חדשה יחסית בעיר, ולמרות גילה הצעיר היא רכשה שם של מסעדה כשרה מעולה, שיש בה אוכל עם טעם משובח אשר מוגש בצורה יפה ובכלים נאים. המסעדה יפה מאוד, והשירות בה הוא שירות מקצועי ואדיב. מנהלי ובעלי המסעדה מקפידים הקפדה יתרה על התנהלות מקצועית מעולה של כל העובדים בה.

התפריט של מסעדת "סומסה" מבוסס על המטבח הספרדי הים תיכוני. מטבח זה ניחן בשפע של מזון ססגוני וטעים שחומרי הגלם שבו מבוססים בעיקר על אלו שמקורם באגן הים התיכון והמדינות העוטפות אותו, וספרד נחשבת כמדינה שחלקה הדרומי הוא ים תיכוני והצפוני אירופאי. נגיעות האוכל שבו מגיעות מסגנונות שונים שמשלימים זה את זה, ולכן הייחוד שלו. השפים יודעים לשלב בין חומרי גלם כמו בשרים, דגים, ירקות, אורז תפוחי אדמה, בצקים ועוד, ומכינים מהם מנות איכותיות שונות, מנות פתיחה. מתאבנים, טאפאסים, מנות עיקריות, מנות קינוח טעימות, ועוד. השפים יודעי להכין את האוכל ולתבל אותו בצורה מדויקת ומוקפדת, מאחר וכל סטייה מהמתכון יכולה לקלקל את הטעם ואת המרקם של האוכל.

השירות של צוות המסעדה מקצועי, וכל אורח יקבל את תשומת הלב שלה הוא ראוי. במסעדה ניתן לקיים אירועים שונים, ביניהם אירועים פרטיים, שמחות, כנסים או ועידות עסקיות ועוד. האווירה במסעדה נינוחה, והישיבה היא ליד שולחנות וכסאות מעץ שמאפשרים ישיבה נוחה במשך כל זמן הארוחה. אנשי עסקים רבים מהעסקים שיש בסביבה ימצאו במסעדה חדרי וי אי פי שמיועדים לפגישות וישיבות עסקיות, אבל יוכלו גם לארח את לקוחותיהם בפינות שונות של המסעדה בנחת ובנינוחות רבה. ניתן להזמין ארוחות עסקיות וגם ארוחות ערב מושקעות, וכל אחד יכול למצוא את המנות האהובות עליו שמהן תורכב כל הארוחה.