0723341851
 
*
*
*
*

מסעדה כשרה תל אביב יפו

מסעדה כשרה תל אביב יפו

אנשים אוהבים לאכול טוב ומחפשים כל העת מסעדות חדשות על מנת לגוון לעצמם את החיים בתחום הקולינארי. מסעדות כשרות צריכות לשמור על רמת אוכל גבוהה תוך כדי הקפדה על כשרות. כשרות משמעותה שאין ערבוב בין מאכלי בשר וחלב, המטבח בנוי בצורה מתאימה, ויש ביקורת של משגיחי כשרות על המסעדה. וכמובן, שהמסעדה אינה עובדת בשבתות ובחגים, כך, שכל אחד ששומר כשרות ושומר את מצוות הדת יכול להגיע ולאכול בה ללא חשש. תושבי תל אביב וגוש דן נחשפים למגוון מסעדות שממוקמות בעיר, ולא תמיד הם מוצאים מסעדה כשרה ברמה גבוהה אשר מכבדת את אורחיה במנות נדיבות ומעולות.

תושבים רבים של תל אביב יפו מוכנים להגיע גם לערים סמוכות שגובלות בתל אביב על מנת להעביר ערב במסעדה יפה ומזמינה. מסעדת סומסה ברמת גן שנמצאת בקניון דימול ברמת גן היא, בדיוק, המסעדה שבאים אליה לחגוג אירועים שונים, או סתם כי בא לצאת ולהתאוורר ולהתפנק.מסעדת "סומסה" הינה מסעדה כשרה שמכינה אוכל בסגנון ספרדי - ים תיכוני. השפים של המסעדה מכינים מנות שונות עשירות בטעם, בריח ובצבע, והתפריט הוא מאוד מגוון. כל סועד יוכל למצוא במסעדה את המנות החביבות עליו ולהזמינן. צוות העובדים ישרת את הסועדים במקצועיות רבה ובאדיבות. על מנת שהשירות יהיה מעולה.

מסעדת סומסה היא מסעדה חדשה שהוקמה מתוך תכנון מוקפד ומחשבה רבה. עץ הוא סוג של חומר שנותן לסביבה שלו הרגשת חמימות, ולכן, רצפת הפרקט החומה שבמסעדה תסב לאורחים הרגשה של ישיבה נינוחה ורגועה. המסעדה מעוצבת בצורה יפה, היא מרווחת, ויש מקום רב בין שולחן לשולחן, ולכן לאין לסועדים הרגשת צפיפות ומחנק. יש דגש רב על הגיינה וניקיון, והדבר ניכר בכל מקום, בין אם זה בשירותים הנקיים והמבהיקים, ובין אם זה במטבח המאובזר. המזון שמוגש במסעדה הינו כשר, טרי ורענן, אספקת חומרי הגלם למסעדה נעשית על בסיס יומי קבוע, ולכן, כל המנות יהיו טריות . הכנת אוכל כשר וטוב מחייבת ידע מקצועי רב והקפדה על בישול נכון ,והשפים של מסעדת סומסה עושים זאת טוב.