0723341851
 
*
*
*
*

מסעדות אירועים כשרות

מסעדות אירועים כשרות

הציבור הדתי בארץ גדול, וחלק גדול ממנו הינו ממעמד סוציו אקונומי גבוה שמחפש מקום טוב לקיים אירועים כשרים, והוא יודע להעריך מסעדות אירועים כשרות. לפלח שוק זה וגם לציבור דתי ושומר מסורת אחר מוקמות מסעדות אירועים כשרות ויפות שחורטות על דגלן הכנת מזון כשר מעולה מגוון וטעים, יחד עם רמת שירות מקצועי ואדיב. המטרה היא לקיים אירוע שבו החושים השונים של האנשים יתרמו להנאתם .מדובר בחושי הטעם והריח המשגעים שמגיעים מהאוכל הטוב. חוש הראייה שמקורו בעין הרואה את העיצוב היפה של המסעדה, חוש המישוש שמגיע מהידיים שאוחזות וממששות את כלי האוכל וכלי ההגשה היפים , ועוד. מסעדת סומסה ברמת גן עונה על כל ההגדרות הללו.

מסעדת סומסה ערוכה לאירוח של אירועים של עד 50 אורחים, וכולם יישבו בה בנוחיות רבה. יש במסעדה מקום לנשיאת ברכות, אפשר להקרין, סרטונים, מצגות ולקיים פעילות שמפיקי האירוע נוהגים להציג באירועים פרטיים כמו בריתות, ימי הולדת ונישואין, או באירועים עסקיים , כנסים, ועוד. לופט אירועים בהרצליה הוא דרך ייחודית ומדליקה לחגוג כל אירוע באופן המושלם ביותר, על מנת שכל האורחים יהנו וישבעו. התפריט של מסעדת סומסה מבוסס על אוכל בסגנון ספרדי ים – תיכוני, שהינו אוכל מקובל וססגוני שמאפיין את איזור הים התיכון וספרד. יש מגוון עצום של מנות שונות מתאבנים, אנטי פסטי, פוד פינגר, קינוחים שונים, ועוד. במשך האירוע תוגש שתייה קלה, חריפה ושתייה חמה.שולחנות האירוע יעוצבו על ידי צוות המסעדה בקפידה. 

השפים של המסעדה מכינים אוכל כשר וטעים להפליא. ניתן לבחור מנות שונות מתוך התפריט, ומנהלי המקום ישמחו לעזור לכל מי שמתלבט בנושא התפריט. ניתן לשבת יחד ולגבש תפריט שיתאים לאורחים. יש במסעדה מנות עיקריות ותוספות שונות כמו סלטים, אורז, תפוחי אדמה ועוד. ניתן להזמין מרקים שונים. וצורת הכנת האכל מגוונת, וכוללת, בישול, אידוי, צלייה, אפייה ועוד. אוכל טוב צריך להכין עם יד רגישה ואוהבת, ולשפים של מסעדת סומסה יש את התכונות הללו בשפע. גולת הכותרת של כל אירוע הוא האוכל המוגש בו, ולכן, הדגש של מנהלי המסעדה יהיה על האוכל הטעים, לצד, כמובן, רמת שירות גבוהה במסעדה שנראית טוב, ונעים לשבת בה.