0723341851
 
*
*
*
*

מסעדות ברמת גן מתחם הבורסה

מסעדות ברמת גן מתחם הבורסה

מתחם הבורסה ברמת גן הוא אחד מהאזורים העסקיים והמסחריים המפותחים והותיקים בגוש דן בפרט, ובישראל בכלל. יש בו מבחר גדול של חברות שעוסקות בתחומים שונים, ביניהם: יהלומים, תקשורת, מסחר, פיננסים, ביטוח, הייטק ועוד. למתחם מגיעים מדי יום אלפי עובדים ומבקרים. משום כך קמו במתחם ובקרבתו עשרות עסקים שונים שנותנים שירותים שונים לבאי המקום, וביניהם מסעדות שונות. מסעדת "סומסה" היא מסעדה כשרה שממוקמת בקרבת מקום למתחם הבורסה, ומארחת אורחים רבים שמגיעים לסעוד את ליבם בארוחות עסקיות, ארוחות צהריים וערב ועוד, המסעדה גם מקבלת לאירוח אירועים שונים, פרטיים ועסקיים, ,אשר כמות האורחים בהם מגיעה עד לכ- 50 אנשים.

המסעדה מקפידה על כשרות, ואינה פותחת שעריה בימי שבתות וחגים. התפריט שלה מבוסס על מאכלים בסגנון ספרדי ים - תיכוני שאהוב על כולם, והשפים שלה מכינים את המטעמים והמנות המיוחדות תוך התבססות על חומרי גלם מעולים וטריים. הם בוחרים את הבשרים האיכותיים ביותר, את הדגים הטריים, את הירקות הרעננים והיפים ביותר, ואת כל יתר הפרודוקטים והתבלינים המיוחדים שנמצאים בשימוש במטבח הספרדי ים תיכוני. סועדים רבים מתחברים לאוכל הים תיכוני המגוון, ומעדיפים אותו על אוכל מסגנון אחר. ניתן לקבל מנות צמחוניות וטבעוניות , מנות ילדים, מנות עסקיות ועוד. ארוחה מומלצת מורכבת ממנות פתיחה מיוחדות, ממנות עיקריות ומנות קינוח נהדרות, ומכל סוג מנה ניתנת אפשרויות שונות לבחירה.

יש לכם אירוע עסקי שאתם צריכים לערוך במסעדה? כמו למשל הצגת פרויקט נדלן עם הדמיות אדריכליות? הרי ידוע שללא שימוש בסרטוני הדמיה, לא קיימת אופציה נוספת יעילה יותר להציגו, אלא על ידי שרטוטים והנתונים האדריכליים ואלו בלתי ניתנים להבנה עבור קהלים שאינם אנשי מקצוע. אנימציה מאפשרת להציג רעיון שיווקי ולהדגים את אופי ורוח הפרויקט בעזרת אובייקטים ויזואליים ולכן היא הכלי השימושי והיעיל ביותר עבור יזמים ואנשי שיווק בתחום הנדל"ן. אצלנו תמצאו פיתרון לכך. 

המסעדה מעוצבת בטוב טעם , והיא מרווחת מאוד. יש חלל גדול שמאפשר ישיבה אינטימית וניהול שיחות מבלי להפריע לשולחנות השכנים. תחזוקת המטבח והשירותים היא ללא דופי, ויש הקפדה מיוחדת על כך. בחודשי הקיץ נעים לשבת בחלל הממוזג, ובחורף נעים להתארח במסעדה המחוממת, כך שאפשר להתארח בה בנוחיות במשך כל עונות השנה. הצוות יארח את כל האורחים ביעילות ובמקצועיות רבה. מנהלי המסעדה הינם בעלי ניסיון רב מאוד בתחום המסעדנות וניהול האירועים, כך שהם יודעים לשים את הדגש על כל הפרטים והפריטים שמאפיינים את עולם המסעדנות. מי שמרוויח מכך הוא האורח ממתחם הבורסה וממקומות אחרים, כי הוא יודע שב"סומסה" הוא מקבל את המיטב.