0723341851
 
*
*
*
*

מסעדות כשרות ברמת גן

מסעדות כשרות ברמת גן

ברמת גן התוססת יש חיי יום דינאמיים וחיי לילה פעילים. בילוי במסעדות הוא אחד מסוגי הבילוי המועדפים על ידי בליינים ואנשים רבים. אנשים רבים אוהבים להיכנס למסעדה מעולה ולאכול אוכל טוב שמוגש בה, ואחד היתרונות בבילוי כזה שהוא יכול להיות ספונטני. אפשר להרים טלפון מספר שעות או יום לפני, להזמין מקום ולהגיע. צוות המסעדה יחכה לאורחים וישרת אותו בצורה הטובה ביותר. מסעדת "סומסה" שממוקמת בקניון די מלו ברמת גן היא מסעדה כשרה, איכותית וחדשה אשר מבשלים בה שפים מקצועיים ויצירתיים, ומנהלים אותה מנהלים מנוסים שיש להם ידע וניסיון רב שנים בתחום המסעדנות וניהול אירועים.האוכל המגוון והעשיר שלה מבוסס על המטבח הספרדי ים – תיכוני הטעים והמוכר לכל אחד.

מסעדת "סומסה" היא מסעדה שמעוצבת בטוב טעם, ושנעים לשבת ולהתארח בה. רצפת העץ היפה מקנה למקום אווירה אינטימית וחמה. הריהוט שכולל שולחנות וכסאות עץ מאפשר ישיבה נוחה, ורמת התחזוקה הגבוהה של המטבח השירותים ויתר האזורים במסעדה גבוהה ביותר. חומרי הגלם שמהם מכינים את המנות הם באיכות ללא פשרות. יש סוגי בשר מובחרים , דגים משובחים, ירקות רעננים. תבלינים ופרודוקטים טריים אחרים, ומהם מכינים השפים שלל מנות מובחרות וטעימות שיערבו לחיכם של כולם. כל אחד ימצא בתפריט לפחות מספר מנות שיקלעו לטעמו, ויאפשרו לו מספר אפשרויות בחירה.

המסעדה מיועדת לארח מגוון גדול של אנשים ואנשי עסקים שעסקיהם וחברותיהם נמצאים ברמת גן ותל אביב, משפחות לארוחות ערב או צהריים, מבוגרים,צעירים, צמחונים, טבעונים ועוד "סומסה" גם מארחת אירועים שונים פרטיים ועסקיים שכמות המוזמנים אליהם הינה עד כ- 50 אורחים, שיוכלו לשבת בצורה מרווחת, בגלל החלל הגדול שיש במסעדה והרווח הנכון בין שולחן לשולחן.המנות שמוגשות במסעדה הן מנות ראשונות, עיקריות, מנות קינוח ועוד מנות מיוחדות שהשפים מכינים. האווירה במסעדה, הריחות הנעימים, ההגשה הנאה, כלי האוכל המיוחדים ועוד עושים את הבילוי בה לבילוי מהנה ומוצלח, ולכן רבים מגיעים אליה. צריך להוסיף לכך את העובדה שהמסעדה כשרה, ומקבלים הסבר לכמות הגדולה של האורחים שומרי הכשרות שמגיעים אליה.