0723341851
 
*
*
*
*

אירועים קטנים בצימרים בחד נס

צימר הוא מקום מושלם לקיים בו אירועים קטנים. בואו והיווכחו בעצמכם! אירועים קטנים כגדולים, כשרים או לא כשרה - צימרים בחד נס הם מקום ייחודי לקיים בו אירוע למגוון רחב של קהלים. חד נס זהו כפר קהילתי הנמצא כחלק מהמועצה האזורית גולן. חד נס מצוי על גדתו המזרחית של הירדן. אם אתם מעוניינים לצאת לחופשה במקום קטן ואיכותי, חד נס מאפשר לכם לקבל את החבילה המושלמת עבורכם. צימרים בחד נס עשירים באווירה כפרית מיוחדת במינה שתעשיר אתכם בכל הטוב שיש לטבע להציע.

צפון באווירה אחרת
חלקו הצפוני של ארץ ישראל ידוע בשל היותו כיעד מועדף לחופשות מכל סוג שהן. הצפון מאפשר לנופשים בו ליהנות מאווירת טבע תוססת במיוחד ומעניקה להם יכולת טובה להתנתק מהשגרה העמוסה והשוחקת ופשוט להתמכר לטבע. צימרים בחד נס מפגישים אתכם עם אחד המקומות הקטנים והאיכותיים שיש לנו. הצימרים המאובזרים מציעים בקתות עץ מפנקות ואווירה שקטה המוציאה אתכם לחלוטין מאופייה הקיצוני של השגרה.

אתם בוחרים את ההרכב
בשביל לצאת לחופשה בישראל לא צריך יותר מדי. פשוט תחליטו שאתם רוצים אותה וגשו להזמין מקום באחד מהצימרים המפנקים שיש למדינתנו להציע עבורכם. צימרים בצפון בחד נס שופעים באווירה מיוחדת של יישוב קטן ושקט המכיל בחובו קצת יותר מ700 תושבים בלבד. מפאת גודלו הוא מאפשר לכם לקבל צימרים באווירה מיוחדת וקסומה שלא פוגשים בכל מקום. ההרכב של חופשתכם יקבע באופן בלעדי אך ורק על ידכם ואתם תבחרו אם תרצו לנפוש עם ילדיכם או לצאת לנופש זוגי בלבד.

מתאים לכל כיס

צימרים בחד נס מציעים אווירת בילוי יוקרתית אל מול בילוי ממוצע וסטנדרטי. רבים מאתנו אשר יוצאים לחופשה יעדיפו לקבל את המקסימום במינימום, אך יש גם כאלו שיעדיפו להשקיע סכומי כסף רבים ולקבל את כלל הפינוקים הנלווים שמוצעים בחד נס. בין הפינוקים תוכלו למצוא ארוחה עם שף פרטי, בריכות פרטיות ועוד שלל הצעות מפנקות בהתאם לסוג הצימר ואופי החופשה אותה תבחרו. צימרים בחד נס מקנים עבורכם תחושה של חופשה פרטים בשל האינטימיות הרבה שקיימת במקום המיוחד. האווירה משתנה בהתאם לסוג החופשה אותו תבחרו, אך בהחלט ניתן לסמן את חד נס כעיירת נופש שאין צורך לפלוש ממנה לאזורים סמוכים, אתם צריכים עזרה בחיפוש הצימר שיתן לכם את הפינוק הכי טוב לחופשה הכי טובה שלכם את אתם יכולים להיעזר באתר צימר בשבילי בכול המידע הדרוש.