0723341851
 
*
*
*
*

איפה ואיך חוגגים בת מצווה?

איפה ואיך חוגגים בת מצווה?

ניתן לחגוג בת מצווה במקומות שונים, אבל מאוד כדאי לערוך חגיגה אינטימית במסעדה שבה יש חשיבות מיוחדת לאוכל, שיש בה שפים בעלי ניסיון בתחום המסעדנות והאירועים, ושהיא מתאימה לאירוח אינטימי ומושקע. מסעדת "סומסה" שממוקמת ברמת גן, הינה מסעדה כשרה שתשמח לארח אירוע בת מצווה לאורחים שגרים ברמת גן, בתל אביב הסמוכה , בגוש דן, ובעצם, בכל מקום בארץ. המסעדה היפה מעוצבת בסגנון מיוחד, ונעים לבלות ולאכול בה. במשך כל הימים מגיעים אליה סועדים רבים לארוחות ערב מושקעות , אנשי עסקים לארוחות עסקיות, והיא מארחת אירועים שונים פרטיים ועסקיים. כך שהיא בנויה לאירוח מגוון של אירועים, והמגוון העצום הזה מאפשר לה להיות איכותית ומיוחדת.

ניתן לארח במסעדה אירועים של עד כ- 50 מוזמנים, וכולם יישבו בצורה מרווחת. התפריט שלה מאוד עשיר ונשען על אוכל בסגנון ספרדי ים – תיכוני, ולכן, הוא מתאים לכולם, וכל אחד יכול למצוא את המאכלים האהובים עליו. ניתן לקבל מנות בשרים, דגים. מנות צמחוניות, טבעוניות ואחרות, וכולם טעימות מאוד ומוכנות בקפידה על ידי השפים המקצועיים. באירוע יהיו פוד פינגר, מתאבנים, מנות פתיחה,עיקריות, מנות ביניים וקינוחים מעולים ומתוקים, וכולם יחד ישאירו רושם רב על כל האורחים. לאורך כל האירוע יוגשו יינות, משקאות קלים ושתייה חמה ללא הגבלה,

מנהלי "סומסה" ואנשי הצוות שלה יסייעו לארגן את אירוע בת המצווה. הם ייתנו טיפים והצעות שונות בנוגע לתפריט, ויציעו הצעות לשדרג אותו עם מנות מיוחדות, שיכולות להעשיר את הארוחה. הם יעזרו לקשט את המסעדה בבלונים, זרי פרחים, סרטים, ראנרים ועוד קישוטים שישוו למקום את החגיגיות הנדרשת. הם יכינו את מערכת המולטי מדיה שדרושה לטובת החלק האומנותי שכולל בדרך כלל הקרנת קליפים ,הקרנת תמונות, נשיאת ברכות ועוד. מנהל אירועים ינהל את כל האירוע וידאג שהכול יתנהל בצורה חלקה. צוות העובדים ישרת את בעלי האירוע ואורחיהם בצורה יעילה, אדיבה ומקצועית. היות והמסעדה ערוכה לניהול אירועים בסדרי גודל שכאלה אזי הכול יתנהל כמו מערכת משומנת. האווירה תהייה טובה וכולם ייהנו מאוד.