0723341851
 
*
*
*
*

מסעדה לאירוע

מסעדה לאירוע

אתם עומדים לחגוג אירוע. יום הולדת, ברית, בריתה, בר מצווה, יום נישואין, או כל רגע משמח אחר בחיים, אותו אתם מעוניינים לחלוק עם בני משפחה וחברים קרובים. אחת החלטות הראשונות שתצטרכו לקבל במהלך תכנון האירוע, היא כמובן המיקום. על מנת להגיע להחלטה מושכלת בנושא המיקום, אתם צריכים לדעת מראש, כמה אורחים אתם מתכננים להזמין לשמחה שלכם ומה סדר הגודל של התקציב. לאחר שיהיו בידיכם הנתונים הללו, תוכלו להתחיל לחפש את המקום. אם אתם מתכננים אירוע גדול, סביר להניח שאולם או גן אירועים יהיו המקומות האידיאליים עבורכם, אבל אם מדובר באירוע אקסקלוסיבי, יכול מאוד להיות שתעדיפו לקיים אותו במסעדה.

איך לבחור מסעדה לאירוע?


מסעדות רבות באזור המרכז מאפשרות לקיים בהן אירועים, בחלל המסעדה עצמו שנסגר לצורך העניין, או בחדרים פרטיים. איך תדעו לבחור את המסעדה האידיאלית לאירוע שלכם?


בתהליך בחירה של מסעדה לאירוע, יש לשים לב למספר פרמטרים עיקריים. התפריט. האם הוא איכותי, עשיר ומגוון דיו?, האווירה. האם היא תתאים להעדפות שלכם ושל האורחים שלכם? והצוות. האם הוא קשוב, אדיב ומקצועי? אם תקפידו לענות לעצמכם בכנות על השאלות הללו, לגבי כל הצעה שתקבלו, תוכלו לבחור בקלות מסעדה לאירוע שלכם.

סומסה. מסעדה לאירוע שלכם


סומסה, המסעדה הבשרית הכשרה בקניון דימול ברמת גן, היא בחירה נהדרת עבור האירוע שלכם. סומסה הוקמה בשנת 2013 מתוך כוונה להציב סטנדרטים חדשים בעולם המסעדנות הישראלי. זמן קצר לאחר הקמה, הפכה סומסה למקור משיכה עבור אנשי העסקים העובדים במתחם בורסת היהלומים ולא עבר זמן רב עד שהיא הפכה לשם דבר ברחבי גוש דן. העיצוב הייחודי, האווירה יוצאת הדופן, הצוות המקצועי והקשוב והתפריט המגוון, שהפכו את סומסה להצלחה קולינארית, יהפכו גם את האירוע שלכם להצלחה ולחוויה שלא תרצו לשכוח.