0723341851
 
*
*
*
*

מסעדה לאירועים קטנים בתל אביב

מסעדה לאירועים קטנים בתל אביב

החיפוש אחר מסעדה לאירועים קטנים בתל אביב, עלול להיות תהליך ארוך ומתסכל. לא בגלל שתתקשו למצוא, ההיפך הוא הנכון, בגלל המבחר העצום של מסעדות, המציעות לערוך בהן אירועים קטנים. כבירת הקולינאריה של ישראל, תל אביב משופעת במסעדות איכותיות, שפים יצירתיים ואנשי שירות ומסעדנות מהמעלה הראשונה. היכן, אם כן יהיה לכם הכי כדאי לקיים את האירוע שלכם? בבחירה של מסעדה לאירועים קטנים בתל אביב יהיה עליכם לקחת בחשבון לא רק את התפריט, האווירה ורמת השירות, אלא גם את הנגישות וקלות ההגעה. אורחים שיבלו שעה בתנועה הצפופה של לב תל אביב בדרך לאירוע שלכם, יאבדו מן הסתם את מצב הרוח החגיגי. על מנת להימנע ממצבים כגון אלה, מומלץ לחשוב קצת אחרת. גם ברמת גן תוכלו למצוא מסעדות לאירועים, כמו סומסה, המסעדה הבשרית הכשרה בקניון דימול ברמת גן.

סומסה. מסעדה גדולה לאירועים קטנים


משמעות המילה סומסה בספרדית היא "השולחן שלך", וזה המאפיין העיקרי של הקולינאריה הייחודית של סומסה. המסעדה, שנפתחה בשנת 2013 במטרה להציב סטנדרטים חדשים בעולם המסעדנות הישראלי, מעוצבת באלגנטיות ייחודית ויוצאת דופן ומציעה תפריט אקסקלוסיבי ומגוון של מנות מוקפדות העשויות מחומרי הגלם הטובים והטריים ביותר שניתן למצוא. הצוות הצעיר של המסעדה, הספיק לצבור ניסיון רב בתחומי האירוח, וחבריו יעשו ככל שביכולתם על מנת להבטיח לכם ולאורחים שלכם אירוע בלתי נשכח.

למה סומסה?


בגלל שסומסה, היא מסעדה כשרה וידידותית המציעה שילוב יוצא דופן בין מטבח יצירתי, עיצוב יוצא דופן ושירות אדיב וקשוב. הוסיפו לכך את הנגישות של המסעדה ואת הקרבה שלה לצירי התנועה המרכזיים של גוש דן ולתחנת הרכבת מרכז ותבינו מדוע סומסה, היא המיקום האידיאלי עבור האירוע שלכם.