0723341851
 
*
*
*
*

אירועים קטנים ברמת גן

אירועים קטנים ברמת גן

רמת גן נמצאת במקום טוב במרכז גוש דן. בתוך העיר היפה והדינאמית מתנהלים זה לצד זה עסקים שונים שממוקמים באזורי עסקים ובהם חברות מתחומים שונים כמו הייטק, מזון, שירותים ועוד. לצד זה ניתן למצוא מוסדות ציבוריים שונים. האוכלוסייה של העיר מאוד מגוונת ונהנית ממגוון רחב של חנויות, מסעדות, בתי קפה ועוד שממוקמות בקניונים וברחובות ראשיים. אנשים מעוניינים מדי פעם לצאת ולאכול טוב במסעדות כשרות. אנשים אוהבים לחגוג באירועים שונים כמו אירועי ימי הולדת, ימי נישואין ועוד. אנשים גם מחפשים מקומות אינטימיים וקטנים לקיום אירועים משפחתיים צנועים כמו, בריתות, בר מצוות ועוד. אנשי עסקים ובעלי חברות מחפשים מקומות לכנסים לפגישות ועוד.

מסעדת סומסה שממוקמת בקניון דימול ברמת גן היא המסעדה שיכולה לתת מענה לכל האנשים שמחפשים מקום יפה, נעים, אינטימי עם אוכל כשר לכל המטרות שהוזכרו ולאחרות נוספות. המיקום של המסעדה מעולה, ודרכי הגישה אליה נוחים, בין אם זה ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית, ויש בסביבתה חניונים ומקומות חנייה רבים. התפריט של המסעדה הינו תפריט ספרדי - ים תיכוני שמתאים לטעם ולחיך של כל האנשים. האוכל שמוגש בו הינו עשיר, מגוון וטעים. בעל אירוע שמבקש להזמין את המקום לאירוע יכול להרכיב את התפריט על פי הרכב אורחיו ועל פי טעמו הוא, והשפים של המסעדה יכולים לסייע לו בכך.

המסעדה מהממת ביופייה ,ויש בה שילוב של רצפת פרקט מעץ, הנמכות תקרה מהודרות. רהיטי עץ יפים, מחיצות מרופדות בטוב טעם,ועוד, כך שהישיבה בה נוחה ועימה ויש בה ריהוט גן. ניתן להזמין אירועים של עד 50 איש, וכולם ישבו בנוחיות מרבית. ניהול האירוע ייעשה על ידי מנהל אירוע מטעם המסעדה, והוא יקפיד שכל האירוע יתנהל בצורה חלקה וטובה. ניתן להזמין גם מנות ילדים, מנות צמחוניות ועוד. באירוע יוגשו מנות שונות כמו מנות ראשונות, מנות עיקריות ומנות קינוח נהדרות.במסעדה יש אפשרות לקיים תוכנית אומנותית של האירוע כמו הקרנת סרטונים, נשיאת ברכות, קריוקי ועוד. .מומלץ לכל מי שמתכנן אירוע חשוב להגיע למסעדה, להתרשם, לקבל מידע ולהזמין מקום לאירוע שלא ישכח זמן רב.