0723341851
 
*
*
*
*

בר/בת מצווה ברמת גן

בר/בת מצווה ברמת גן

בר ובת מצווה נחשבים אירועים משמעותיים בחיי הצעירים המתבגרים. התאריך הזה מסמל את המעבר מילדות לבגרות, והעם היהודי נוהג ואוהב לחגוג אותו בצורה מיוחדת. בר/בת מצווה נחשבים כאירועים מצומצמים יחסית מבחינת מספר המוזמנים לעומת חתונה, למשל, בגלל שמדובר כאן באירוע של משפחה אחת, ונהוג להזמין אליו את האנשים הקרובים ביותר. בר מצווה בפתח תקווה במסעדה או במועדון היא רעיון מופלא. כך, שיש הרבה אפשרויות לקיים אותם במקומות אינטימיים. תושבי רמת גן, וכל גוש דן יכולים לבחור את מסעדת "סומסה" הכשרה כמקום מועדף לעריכת החגיגה, מאחר והיא מסעדה שמותאמת לעריכת אירועים של עד 50 איש, ובעיקר, כי המסעדה יפה מאוד, התפריט שבה הוא תפריט עשיר ומגוון, ויש בו אוכל בסגנון מטבח הספרדי- ים תיכוני.

צוות העובדים של המסעדה יעזור למזמיני האירוע בכל מה שקשור בתכנונו וניהולו. השפים ימליצו על תפריט מתאים וירכיבו אותו יחד עם בעל השמחה שמכיר את אורחיו, ויודע מה סגנון המנות שמתאים להם. במסעדה יש מערכת מולטי מדיה שכוללת, מסכים, מערכות רמקולים, מקרנים ועוד מכשירים שמאפשרים הקרנת קליפים, סרטונים, תמונות, הקראת ברכות, קריוקי, ועוד תכנים אומנותיים שעושים באירוע כזה. צוות העובדים יכין את המקום ויקשט אותו בסוגי קישוטים שונים. הם יקשטו עם בלונים, יערכו את השולחנות ויניחו עליהם, סידורי פרחים, אגרטלים, ראנרים , סרטים ועוד. כל המסעדה תיראה חגיגית וססגונית לקראת האירוע.

מנהל אירועים מטעם המסעדה ינהל את האירוע , וישגיח על כל ההתנהלות על מנת שהיא תהיה מוצלחת ותעבור בצורה חלקה. הארוחה שתוגש תכלול סוגי מנות שונות שיכללו מתאבנים וטאפאסים לפתיחה, מנות ראשונות, עיקריות ומנות קינוח מתוקות וטעימות.בדרך כלל נהוג לאכול את המנות הראשונות. ואז להיכנס לחלק האומנותי,ומיד לאחר מכן יוכלו האורחים לקנח בשתייה חמה וקינוחים. מסעדת "סומסה" מרווחת מאוד, והכיסאות והשולחנות עשויים מעץ, כך שמאוד נוח ונעים לשבת עליהם לאורך כל זמן האירוע. תחזוקת המסעדה מעולה, והיא כוללת את המטבח הכשר, השירותים וחלקים אחרים שבה. האירוע המרגש ייזכר על ידי כל המוזמנים ובראשם חתני השמחה לזמן ארוך. ככה זה כשמשקיעים מחשבה ואנרגיה, ועורכים אירוע טוב במסעדה מעולה .