0723341851
 
*
*
*
*

מקום ליום הולדת ברמת גן

מקום ליום הולדת ברמת גן

אנשים רבים שגרים בעיר רמת גן, בתל אביב ובכל גוש דן, חוגגים ימי הולדת פעם בשנה, ויקיריהם אוהבים לציין את התאריך המיוחד כל שנה מחדש. לרוב מקיימים אירועים צנועים מדי שנה, אבל, רבים מקפידים לציין תאריכים עגולים בצורה יותר נרחבת. התאריכים המקובלים ביותר הם תאריכי עשור שנקראים בסלנג "החלפת קידומת", ואז, אוהבים לקיים אירוע רב משתתפים ומושקע, חלק מהאירועים הם אירועי הפתעה וחלק בידיעת בעל האירוע ושיתופו. מסעדת "סומסה" ברמת גן ערוכה לקיים ימי הולדת מושקעים ואינטימיים, ויש לה את כל מה שצריך לצורך קיומם המוצלח. בעצם, גם בר ובת מצווה הם אירועי יום הולדת מיוחדים, וב"סומסה" ניתן לקיים אותם בתנאי שכמות המוזמנים לא תעלה על 50 אורחים.

בהכנת אירוע יום הולדת משקיעים זמן רב ומאמצים גדולים בהכנת שלטים, קליפים, משחקים הצגות ועוד תכנים שנועדו לחלק האומנותי. אנשים אוהבים לכתוב ברכות מושקעות ולהקריא אותם במהלך האירוע. ב"סומסה" יש מערכת מולטי מדיה שמתאימה לכל התכנים הללו, וכל החלק האומנותי ישולב במהלך האירוע, ובדרך כלל הוא יקוים לאחר אכילת המנות העיקריות, ולפני הקינוחים.מסעדת סומסה היא מסעדה כשרה שאינה עובדת בשבתות וחגים, ומתאימה לאנשים שומרי כשרות. התפריט של מסעדת "סומסה" מבוסס על המטבח הספרדי – ים תיכוני, והוא מגוון עשיר וטעים. השפים יודעים להכין מנות מיוחדות שמתאימות מאוד לאירועים מיוחדים, ואשר משדרגים את האירוע. אורחים בימי הולדת ובאירועים אחרים אוהבים לאכול טוב, והמנות השונות כולל מנות קינוח הנהדרות ערבים לחיך.

המסעדה תקושט לקראת האירוע, והצוות יעזור למפיקי האירוע לתלות קישוטים, בלונים, שרשראות נייר ועוד. במקומות מתאימים. על השולחן יניחו סידורי פרחים,אגרטלים, חבקים, ראנרים ועוד. צוות המסעדה מיומן מאוד בעריכת אירועים, והוא ייתן שירות אדיב ויעיל לכל המוזמנים השונים. בעת האירוע יהיה מנהל אירוע מטעם המסעדה אשר ישגיח על עבודת הצוות, וידאג שכל ההתנהלות שלהם תהיה תקינה. המסעדה מרווחת, והרצפה היא רצפת פרקט נוחה לדריכה ולכן, כל הסועדים ירגישו בנוח בעת האירוע. הם יצאו בהרגשה טובה, וישמחו לספר לחבריהם על האירוע המושקע שהם נכחו בו.