0723341851
 
*
*
*
*

מסעדות כשרות לאירועים קטנים

מסעדות כשרות לאירועים קטנים

אירועים קטנים נחשבים, בדרך כלל, כאירועים שכמות המוזמנים אליהם היא עד כ – 50 אורחים. אירועים של ימי הולדת, ימי נישואין, בריתות, חתונות קטנות ומצומצמות הן רק חלק מהאירועים והשמחות הפרטיות של אנשים פרטיים. כנסים, ישיבות עסקיות מיוחדות, אירועי יובל ליום הקמת עסק, ועוד הם אירועים עסקיים מצומצמים שכאלה. גם אלה וגם אלה יוכלו להיערך במסעדת "סומסה" אשר ממוקמת בעיר רמת גן. המסעדה הינה מסעדה כשרה ובנויה לארח קהל אנשים מגוון מכל הגילאים. מבוגרים, צעירים, ילדים, אוכלי בשר, דגים, צמחונים, טבעונים ועוד יוכלו למצוא כאן מאכלים טעימים שיערבו לחיכם. התפריט מגוון ועשיר ויש בו מאכלים בסגנון ספרדי ים - תיכוני .

השפים ומנהלי המסעדה יכולים לעזור לבעל האירוע להרכיב תפריט מתאים לקהל המוזמנים. גם לקוחות דעתניים אשר יודעים איזה סוג תפריט הם מבקשים, יוכלו לקבל טיפים והצעות שישדרגו את התפריט. השפים יכולים להציע מנה מיוחדת אחת או יותר שתעשיר את התפריט, ותעשה את הארוחה ליותר מעניינת וססגונית. השיפור יכול להגיע במנות ראשונות, מנות עיקריות או מנות קינוח נהדרות. כדאי ומומלץ להקשיב לשפים המנוסים שעורכים אירועים רבים, ואשר יש להם ניסיון מצטבר בתחום במשך שנים רבות. השירות של צוותי העובדים הוא מקצועי ומיומן, ומנהל האירועים של המסעדה ינהל את האירוע בצורה קפדנית על מנת שהכול יתנהל בצורה חלקה.

המסעדה בנויה לאירוח אירועים סגורים, אבל גם מארחת כל העת סועדים במשך כל שעות היום והלילה. אנשי עסקים יוכלו למצוא תפריט עסקי כשר, ואורחים אחרים יכולים להגיע לארוחות ערב נחשבות וטעימות. המסעדה שומרת על כשרות, ולכן, היא סגורה בשבתות וחגים. קהל הלקוחות הנאמן שלה נהנה לשבת במסעדה המרווחת והמעוצבת, ומגיע אליה שוב ושוב כדי ליהנות מהבילוי בה. רצפת הפרקט של המסעדה התקרות היפות, התאורה האינטימית והרכה ועוד ,יתרמו לאווירה הנעימה שיש במסעדה. ריח האוכל, מראהו וטעמו ידרבנו לקוחות רבים להגיע חזרה ואף להמליץ לחבריהם עליה. אנשים שיודעים ואוהבים אוכל טוב יודעים להעריך את האוכל הטעים שמוגש במסעדה . אנשים שומרי כשרות יודעים להעריך זאת פי כמה וכמה.